Michaela Zubčeková Tatárová

Študovala psychológiu na Filozofickej fakulte UK v Bratislave a špecializačné štúdium v odbore poradenská psychológia na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave. Úspešne obhájila dizertačnú prácu zameranú na prevenciu rizikového správania dospievajúcich v prostredí internetu. Absolvovala vzdelávanie v nedirektívnej terapii hrou a filiálnej terapii, tiež mnoho iných seminárov a krátkodobých výcvikov zameraných na prácu s deťmi aj dospelými. Ukončila dlhodobý psychoterapeutický výcvik v Gestalt psychoterapii (Dialóg, Košice).
11 rokov pracovala v Centre pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Lučenci. V súčasnosti vykonáva samostatnú zdravotnícku prax v odbore poradenská psychológia. Realizuje individuálnu aj skupinovú terapiu hrou zameranú na dieťa a tréningy rodičovských zručností (filiálnu terapiu). Okrem detí a rodičov psychoterapeuticky pracuje aj s adolescentmi a dospelými. 
Kontakt: poradenskapsychologicTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0907 531 431